piątek, 10 stycznia 2014

Zapowiedź: "Przypływ" - Daniela Sacerdoti

Tytuł: Przypływ
Autor: Daniela Sacerdoti
Wydawnictwo: Dreams
Ilość stron: 392
Tłumaczenie: Krzysztof Mazurek
Oprawa: miękka + skrzydełka
ISBN: 978-83-63579-39-5
Format: 140 x 205
Data wydania: 31 stycznia 2014r.


Trylogii Sary Midnight ciąg dalszy...

Sara Midnight nie jest zwyczajną nastolatką. To łowczyni demonów, która znalazła się w samym środku krwawej wojny. Osierocona w wieku szesnastu lat zmuszona jest nauczyć się śmiercionośnej profesji swojego rodu. Harry Midnight, który zaoferował pomoc jako daleki kuzyn nie jest tym, za kogo się podaje. To Sean Hannay. Chłopak z czasem staje się jej najlepszym przyjacielem i w mgnieniu oka życie Sary zmienia się nie do poznania. 

Walka trwa. Sean i Sara wygrali pierwszą bitwę, lecz wojna szaleje i demony stają się coraz silniejsze. Dziewczyna pragnie się dowiedzieć, kto jest jej wrogiem, nim świat pogrąży się w chaosie. Misja doprowadza ją do posiadłości od pokoleń należącej do rodziny. Midnight Hall na wyspie Islay skrywa mroczne sekrety przodków oraz władcy demonów, który poprzysiągł zniszczyć Sarę. 

Kiedy wokół niej zaczyna wirować nowy świat, dziewczyna musi uporać się z niełatwą przeszłością Midnightów i ich dziedzictwem, aby przebić się przez falę demonów i dotrzeć do ich władcy.

Co sądzicie o tej premierze? Ja z chęcią zapoznam się z kontynuacją ciekawych "Wizji"!
Pozdrawiam, Kochani ;*


3 komentarze:

 1. a my cię niee, rumdumdumdum

  zagrajcież nam muzykanci ale z dobrej ochotyy, my se dzisiaj poskokamy kie nie mam ochotyyy rymtymtymtymrymtytymtym (i tak przez całąąąąą dobę *____* ) <3

  OdpowiedzUsuń
 2. chcę przeczytać :DD

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie skuszę się na kontynuację, bo 1 część mnie zawiodła;)

  OdpowiedzUsuń

© Created Eternity, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena