wtorek, 29 lipca 2014

Stosik #12

Hejo!
Pierwszy miesiąc wakacji za nami i choć minął mi nad wyraz szybko nie narzekam, gdyż okazał się świetny! Najpierw wiadomość, że dostałam się do wymarzonej klasy, spotkanie z bloggerami w Sopocie, później zobaczenie się z Emcią - było C.U.D.O.W.N.I.E. (Pozostaje nam chyba tylko przeklinać los za to, że mieszkamy od siebie ponad 537 km i dziękować za skype). W lipcu odwiedziłam również Zakopane, gdzie jest pięknie! Ten klimat, widoki, uczucie, będąc wysoko nad poziomem morza - nie do opisania. Byłam również na Mazurach, gdzie odpoczywałam na wsi, a gdy nigdzie nie wyjeżdżałam, niemal codziennie wychodziłam z przyjaciółmi, także rzadko kiedy znajdowałam czas na czytanie. To jest wręcz paradoksalne! W ciągu roku szkolnego mam więcej chwil na książki niż teraz! Ale cóż, przynajmniej zdobycze lipcowe prezentują się wspaniale!


Od góry:

1. "Klub Karmy" Jessica Brody - wygrana w konkursie u Fabryki Słów.

Od lewej:

2. "Ujawniona" P.C. Cast + Kristin Cast - prezent urodzinowy. Nie czytałam co prawda poprzedniego tomu tej serii i nie jestem pewna, czy chcę dalej poznawać losy Zoey. Może jednak sięgnę po "Ukrytą", która jest w bibliotece...
3. "Madeleine" Consilia Maria Lakotta - od wydawnictwa M. RECENZJA
4. "Wrożbiarze" Libba Bray - efekt wymiany na LC.
5. "Faza pierwsza: Niepokój" Michael Grant - z biblioteki. RECENZJA
6. "Wierna" Veronica Roth - j.w. RECENZJA
7. "Rywalki" Kierra Cass - j.w.
8. "Król złodziei" Cornelia Funke - przyniesiona ze spotkania bloggerów.
9. "Miłość z jasnego nieba" Krystyna Mirek - j.w.
10. "Dom na końcu świata" Ake Edwardson- j.w.

Od prawej:

11. "Dziedzictwo" C. J. Daugherty - prezent od Emci <3 Czytałam, ale brakowało mi do kompletu.
12. "Coś do stracenia" Cora Carmack - j.w. 
13. "Kamienny żagiel" Ake Edwardson - ze spotkania bloggerów.
14. "Krucjata" Philippa Gregory - j.w.
15. "Między teraz a wiecznością" Marie Lucas - j.w.
16. "Pełnomocnik" Mirosław Tomaszewski - j.w.
17. "Lód nad głową" Piotr Głuchowski - j.w.
18. "Piękny dzień" Elin Hilderbrand - j.w.
19. "Nocny wędrowiec" Jocelynn Drake - j.w.

Co sądzicie? Czytaliście którąś z tych pozycji? Polecacie? :)
Słonecznego wypoczynku,
Daria ;)

20 komentarzy:

 1. Coś u wielu osób ostatnio widzę "Wróżbiarzy" - bardzo fajna książka, czytałem na początku tego miesiąca i wyczekuję kontynuacji. :) Czytałem również "Króla Złodziei", jedna z moich ulubionych, zdecydowanie. (I nie rozumiem nawyku pisania słowa "bloger" przez dwa g - po co komplikować sobie życie? :p) "GONE", "Wierną", "Dziedzictwo" i "Klub Karmy" mam w planach. :]

  Miłego czytania!

  OdpowiedzUsuń
 2. "Król złodziei" to jedna z moich ulubionych książek - naprawdę wspaniała <3 A poza tym stos zapowiada się równie zacnie - miłej lektury :3

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie do kompletu wybranych brakuje trzeciego tomu, muszę go jakoś zdobyć :) A co do samego stosiku to wiele z tych książek z chęcią bym przeczytała, przede wszystkim Rywalki i Gone."Między teraz a wiecznością" nie polecam.

  OdpowiedzUsuń
 4. U la, la ładny stos :)
  "Dziedzictwo" czytałam i się rozczarowałam a na "Ujawnioną" czekam na przesyłkę. Pozostałe pozycje jeszcze przede mną :)
  Przyjemnego czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny stosik xD Zazdroszczę Wiernej i Dziedzictwa ;p Za mną już wszystkie części GONE - bardzo interesująca seria. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Rywalki, tak bardzo zazdroszczę!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Parę książek jest mi znanych - miałam okazję przeczytać serię "Dom Nocy" - niestety ogromny zawód; "Rywalki" były całkiem przyjemne i miło je wspominam; "Coś do stracenia" - niezbyt ciekawe i właściwie to ta książka mnie drażniła. Zainteresowana natomiast jestem książką Gregory, teraz też jestem w trakcie jednej z jej powieści, a ten cykl zamierzam niedługo zacząć. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zazdroszczę "Dziedzictwa" :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zazdroszczę "Coś do stracenia", "Rywalek"i "Wiernej". Jeśli chodzi o "Między teraz a wiecznością" do mnie trochę rozczarowała ta powieść. Przyjemnej lektury! :*

  OdpowiedzUsuń
 10. o jejku, masz rywalki idziedzictwo :o zazdro :D
  pozdrawiam xD

  OdpowiedzUsuń
 11. Oj, duży ten stosik :)
  Uwielbiam "Króla złodziei" i gorąco Ci go polecam. Miałam jeszcze okazję czytać "Rywalki" i "GONE" i raczej się na nich nie zawiodłam :) "Dziedzictwo" jeszcze przede mną - stoi na półce i czeka na swoją kolej ^^ Wiele książek z Twojego stosiku wydaje się ciekawych i nie powiem, chętnie bym je przeczytała :D

  Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 12. "Rywalki" bardzo mi się spodobały :p Chcę przeczytać "Krucjatę" i "Między teraz a wiecznością" :p Bardzo fajny stosik. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Wyjątkowo dobry stosik, muszę przyznać, że wiekszość pozycji mnie już zaciekawiła.

  OdpowiedzUsuń
 14. Jeju! Nie mogę inaczej tego skomentować, jak: ILE KSIĄŻKÓW O.O

  OdpowiedzUsuń
 15. Polecam Nocnego wędrowcę, bo jest to bardzo dobre urban fantasy. Jeżeli lubisz dużo akcji i dynamicznych scen powinno się spodobać ;) Udanego czytania!

  OdpowiedzUsuń
 16. Ależ wiele nabytków do Ciebie zawitało w lipcu. Muszę się w końcu zabrać za kontynuacja "Niezgodnej", bo jak dotąd przeczytałam tylko pierwszy tom. Ciekawią mnie też "Rywalki" i "Coś do stracenia". Miłej lektury!:)

  OdpowiedzUsuń
 17. Niektóre nabytki bym Ci podkradła :) Miłego czytania!

  OdpowiedzUsuń
 18. Chętnie podkradłabym Ci kilka tytułów... :)

  OdpowiedzUsuń
 19. popłaaaaczę się, miałam tych Wróżbiarzy w rękach, Dziedzictwo to sama czytałam, a od Coś do stracenia to nawet mam gdzieś jeszcze paragon xd :C

  OdpowiedzUsuń
 20. No to już będziesz miała co w roku szkolnym czytać :D Takie intensywne, pełne wrażeń i podróży wakacje są najlepsze:)

  OdpowiedzUsuń

© Created Eternity, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena