sobota, 13 października 2012

Powitanie + ,,Anioł"

Na początku chciałabym Was serdecznie powitać i przedstawić książkę, od której wszystko się zaczęło.
Stworzyłam tego bloga (za pomocą mojej przyjaciółki Agnieszki Tutaj, która w przeciwieństwie do mnie nie gustuje w książkach, lecz w modzie), gdyż moje przyjaciółki (w tym kolega) nie chciały słuchać moich ciągłych opowieści o fabule książek.
Fantastyczno - przygodowa powieść o miłości, przeznaczeniu i ofierze. Willow różni się od innych dziewczyn. Ma pewien dar. Potrafi zajrzeć w przyszłość ludzi. Wystarczy, że ich dotknie, a zna ich nadzieje, marzenia i porażki. Obce moce, czające się w jej wnętrzu, sprawiają, że nie tylko jest niebezpieczna, ale także pociągająca. Alex - tajemniczy chłopak, zna sekret Willow. Musi ją powstrzymać. Ale czy okaże się to łatwym zadaniem, gdy twój wróg zna tajemnice twojej duszy?

MOJA OPINIA:


Książka ,,Anioł" napisana przez L. A. Weatherly była pierwszym dziełem, które spodobało mi się na tyle mocno, iż postanowiłam czytać literaturę fantastyczną.

Cała fabuła jest oryginalna i niespotykana. Anioły w książkach opisywane zawsze były jako dobre, pełne ciepła i miłości. Tutaj jest inaczej. Anioły krwiożerczymi bestiami, które wysysają życie z człowieka. Willow nie jest w pełni człowiekiem, jest pół aniołem. Alex, który tropi i zabija anioły, dostał rozkaz aby zniszczyć Willow. 
Książka jest interesująca, ale czasem są momenty, w których wieje nudą. Nie często, co prawda. Rozdziały są poważnie przedłużane, szczególnie te, w których brak zastrzyku adrenaliny.
Przygoda Willow i Alexa bardzo mnie wciągnęła, nie mogłam od niej oderwać oczu. Alex jest typowym buntownikiem, który jest w stanie spodobać się każdej czytelniczce. 
Pokochałam tę książkę, bez względu na okładkę (która jest naprawdę okropna). 
Niestety czcionka jest rozmiaru mini ;-) choć to nie powinno przeszkadzać w zagłębieniu się w fabułę. 
Ostatnie kilka rozdziałów doprowadziło mnie do łez, których nie mogłam powstrzymać...
Mimo nielicznych wad polecam książkę, bo naprawdę warto ją przeczytać!!
Z niecierpliwością czekam na kolejną część przygód Willow!!

4 komentarze:

 1. Świetnie opisałaś tą książkę!
  Czekam na więcej recenzji : )
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmmm... zapowiada się całkiem interesująca. Fajnie, że piszesz zarówno o plusach jak i minusach, bo właśnie na tym polega rzetelność w ocenianiu:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. było to załączyć to drugiego tomu, pośmiałabym się o tyle wcześniej ahahahahh:D
  coś mnie niestety nie przekonałaś :P

  OdpowiedzUsuń

© Created Eternity, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena